hudebníci, skladatelé a filmaři DPK a SAHTI

NOVINKY

Další album, které chceme znovu nahrát do hezčí podoby. Jen co dokončíme práce na Tibetu, budeme pracovat na albu Ohnivá.

Tibet 2019

Album Tibet pomalu dokončujeme. Zbývají nám asi 4 skladby. Album původně vyšlo v roce 2002. My se rozhodli jej znovu a lépe přetočit a vydat. Album vyjde začátkem roku 2020 společně s albem Ohnivá. Obě alba předěláváme do nového kvalitnějšího obrazu. Původní nahrávky jsme tenkrát nezálohovaly a neměli jsme je ve stopách na remaster. Proto je přetáčíme zcela nově. A když už se celá alba dělají nově tak samozřejmě i obal. CD bez obalu to je u nás nepřípustné :-)
 

Koncert 25.5.19

Novinkou letošního léta je třetí živé album. Loňský rok byl v domácích koncertech tak úspěšný, že jsme pro letošní rok připravili živé album, které vyšlo u Supraphonu. Stáhnout si jej můžete i na dalších více než 200 e-shopech světa. 

        Ve střižně také pracujeme na videopodobě. Tentokrát nesestřiháme jen čistě koncertní záběry, ale chceme je proložit záběry z přírody a z našich cest. Takže vznikne taký malý filmo-koncert. 

Ohnivá

Album Ohnivá  má stejný program jako album Tibet. Vyjde začátkem roku 2020. 

KELT 2020-21

Projekt KELT bude mít tři fáze.

1. fáze - audio kniha

2. fáze - album písní

3. fáze - film kde se bude audio kniha s albem a obrazy vzájemě prolínat.

Celý projekt jsme si rozplánovali na léta 2020 a 2021. Řadu záběrů jsme již v letošním roce, na svých cestách, už natáčeli. Už teď když píšeme audio knihu si uvědomujeme, že celý projekt KELT bude velmi nekorektní a rýpavý do všeho dění kolem lidstva a to ve vesmírném měřítku. 

© 1993 KK kulatý kraťas Company / DPK a SAHTI / ALDEBARAN / MPíM / STUDIO - KK /

| Czech Republic | Praha | kulatykratas@gmail.com |

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now